Прізвище, ім’я, по батькові: Лавренюк Юлія Михайлівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Краснолуцька сільська виборча комісія Лановецького району Тернопільської області з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. голова

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-05-31
Номер судового рішення:

Склад злочину: Привласнення та розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб та службове підроблення, тобто складання і видача службовою особою завідомо неправдивого офіційного документу.

Покарання: Відповідно до статті 70 КК України за сукупністю вчинених злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Лавренюк Юлії Михайлівні покарання у виді позбавлення волі строком на три роки шість місяців з позбавленням права займати посади, пов'язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на один рік два місяці. На підставі ст. 75 КК України звільнити засуджену Лавренюк Ю.М. від відбування призначеного основного покарання з випробуванням та іспитовим строком на один рік.