Корупціонер Киливник Михайло Дмитрович

Прізвище, ім’я, по батькові: Киливник Михайло Дмитрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ФГ «Михай». голова

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364-1. Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми
Дата судового рішення: 2012-09-06
Номер судового рішення:

Склад злочину: Cлужбове підроблення, тобто складання завідомо неправдивих офіційних документів та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей; зловживання повноваженнями, тобто умисне, з метою одержання неправомірної вигоди для інших осіб використання всупереч інтересам юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми службовою особою такої юридичної особи своїх повноважень, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам.

Покарання: На підставі ч.1 ст.70, 72 КК України, за сукупністю злочинів шляхом самостійного вико-нання призначених основних покарань та часткового складання призначених додаткових пока-рань, визначити Киливнику Михайлу Дмитровичу остаточну міру покарання у виді штрафу у розмірі 700 (семисот) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, обмеження волі на строк 1 (один) рік 3 (три) місяці з позбавленням права займатися підприємницькою діяльністю на строк 1 (один) рік 4 (чотири) місяці. На підставі ст.75 України звільнити Киливника Михайла Дмитровича від відбування лише основного покарання у виді обмеження волі з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк на 1 (один) рік 3 (три) місяці.

Залишити відповідь