Корупціонер Радченко Валерій Іванович

Прізвище, ім’я, по батькові: Радченко Валерій Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Південна виправна колонія № 51 Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Одеській області. начальник відділення № 2 соціально-психологічної служби відділу соціально-виховної та психологічної роботи

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа начальницького складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-09-12
Номер судового рішення:

Склад злочину: Незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут особливо небезпечних наркотичних засобів і психотропних речовин у місця позбавлення волі; зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів та в інтересах третіх осіб, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу; одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах дає хабар будь-якої дії з використанням наданої йому службового становища.

Покарання: На підставі ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Радченко В.І. покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 (п'ять) років з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних або інших державних органах та установах, обіймаючи посади пов'язані з владними чи службовими повноваженнями на 2 (два) роки без конфіскації майна. В силу ст.75 КК України звільнити засудженого від відбування основного покарання, якщо він протягом 3 (трьох) років не вчинить нового злочину.

Залишити відповідь