Прізвище, ім’я, по батькові: Киба Віра Миколаївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Хлопяницька сільська рада. сільський голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-03-29
Номер судового рішення: 2520/304/2012

Склад злочину: Киба В.М., перебуваючи на посаді Хлоп’яницького сільського голови, будучи відповідно до положень ст. 15 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” посадовою особою місцевого самоврядування 4 категорії 7 рангу і будучи згідно з п.п.п “в”, п.1 ч. 1 ст. 4 Закону України “Про засади запобігання та протидії корупції” суб'єктом корупційного діяння, вчинила адміністративне корупційне правопорушення за наступних обставин. Так, відповідно до ч. 1 ст. 6 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” особам, зазначеним у п. 1-3 ч. 1 ст. 4 цього Закону забороняється використовувати свої службові повноваження та пов'язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди або у зв’язку прийняттям обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб. Однак Киба В.М., перебуваючи на посаді Хлоп’яницького сільського голови, діючи умисно, усвідомлюючи протиправність своїх дій, з метою отримання неправомірної вигоди 03 серпня 2011 року на прохання громадянки Подрез Надії Іванівни видала їй недостовірну довідку про те, що вказана громадянка проживала з 26.04.1986 року по день видачі довідки на території Хлоп”яницької сільської ради. Фактично Подрез Н.І. проживала на території Хлопяницької сільської ради з 30.09.1989 року.

Покарання: Визнати Кибу Віру Миколаївну винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-2 КУпАП, та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у сумі 850 грн. на користь держави.