Корупціонер Кулиняк Євген Іванович

Прізвище, ім’я, по батькові: Кулиняк Євген Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Франківська районна адміністрація Львівської міської ради. провідний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: спеціаліст виконавчого органу районної у містах, міської (міста районного значення) ради
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-06-12
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержав як службова особа, що займає відповідальне становище хабар за виконання в інтересах того, хто дає хабара, будь-якої дії з використанням наданої їй влади і службового становища, за кваліфікуючими ознаками – поєднаного з вимаганням хабара та повторно, а також, незаконно придбав, перевозив та зберігав наркотичний засіб без мети збуту.

Покарання: На підставі ст.70 КК України остаточно визначити покарання Кулиняку Євгену Івановичу шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів та одиниць строком на три роки без конфіскації майна. На підставі ст.75 КК України засудженого Кулиняка Євгена Івановича звільнити від відбування призначеного покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк тривалістю 3 (три) роки з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування строком на три роки.

Залишити відповідь