Корупціонер Буша Микола Миколайович

Прізвище, ім’я, по батькові: Буша Микола Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ДПС ГДПС Городнянського відділення Державтоінспекції з обслуговування адміністративної території Городнянського району. старший інспектор

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-05-04
Номер судового рішення: 2505/1280/2012

Склад злочину: Буша М.М. вчинив внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання та видача завідомо неправдивих офіційних документів (службове підроблення), та умисне, з особистих інтересів, використання службовою особою влади всупереч інтересам служби, що заподіяло істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та держави, вчинене працівником правоохоронного (зловживання владою).

Покарання: На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим призначити Буші Миколі Миколайовичу покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов'язків на строк 3 роки . На підставі ст. 75 КК України звільнити Бушу Миколу Миколайовича від відбування призначеного судом основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, якщо він протягом іспитового строку у три роки не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки. У зв’язку зі звільненням Буши Миколи Миколайовича від відбування призначеного основного покарання з випробуванням призначене Буші Миколі Миколайовичу додаткове покарання у вигляді позбавлення права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов'язків на строк 3 роки –виконувати самостійно.

Залишити відповідь