Прізвище, ім’я, по батькові: Куликова Олена Миколаївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державної податкової інспекції в м. Лисичанську. старший державний податковий інспектор

Сфера діяльності: Податкова служба
Категорія посади: посадова та службова особа державної податкової служби
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-07-25
Номер судового рішення:

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене організованою групою; службове підроблення, тобто складання, видача службовою особою завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних докуменов з метою заволодіння чужим майном, грошовими коштами в сумі 3650 грн., шляхом зловживання службовим становищем у складі організованої групи, чим заподіяла шкоду державним інтересам у вигляді ненадходження грошових коштів до місцевого бюджету від сплати суб'єктами підприємницької діяльності фіксованого податку та в підриві авторитету та престижу органів державної влади; маючи право доступу до інформації, яка обробляється в автоматизованих системах чи компьтерних мережах або зберігається на носіях такої інфрмації зробила повторно несанкціоновані зміни, знищення інформації, яка обробляється в автоматизованих системах чи компьтерних мережах або зберігається на носіях такої інформації.

Покарання: На підставі ст.70 ч.1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим 4 (чотири) роки позбавлення волі за сукупністю злочинів без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, без конфіскації майна та програмних або технічних засобів, за допомогою яких були здійснені несанкціоновані дії з інформацією. На підставі ст.75 КК України звільнити від відбування покарання з випробуванням на 1 (один) рік 6 (шість) місяців.