Прізвище, ім’я, по батькові: Бухарьов Євген Григорович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Донецька ВК № 124. старший інспектор відділу інтендантського та господарського забезпечення

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-10-16
Номер судового рішення:

Склад злочину: Бухарьова Є.Г., який є працівником правоохоронного органу, що виразилися в незаконному придбанні, зберіганні та перевезенні особливо небезпечного наркотичного засобу з метою збуту в місцях позбавлення волі підірвали авторитет і престиж органів і установ виконання покарань України, чим заподіяли істотну шкоду державним інтересам.

Покарання: На підставі ст. 70 ч.1 КК України остаточне покарання Бухарьова Євгену Григоровичу визначити за їх сукупністю шляхом часткового складання призначених покарань в ШІСТЬ років позбавлення волі з відбуванням у кримінально-виконавчому установі та позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах, пов'язані з оперативно-розшукової та адміністративно-господарської діяльністю, строком на ДВА роки, з конфіскацією всього майна, що належить йому на праві власності, а також з позбавленням спеціального звання «Лейтенант внутрішньої служби».