Прізвище, ім’я, по батькові: Кулик Дмитро Валерійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . депутат Кобзарівської сільської ради Валківського району Харківської області VI скликання

Сфера діяльності: Депутатська діяльність
Категорія посади: депутат місцевої ради
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю
Дата судового рішення: 2013-07-19
Номер судового рішення:

Склад злочину: Кулик Д.В., всупереч вимогам п.1 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції в Україні» не подав до 1 квітня 2013 року за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 172-6 КУпАП.

Покарання: Постановою Валківського районного суду Харківської області від 17 червня 2013 року визнаний винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП, накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 170 гривень. Апеляційний суд Харківської області постановив: постанову Валківського районного суду Харківської області від 17 червня 2013 року, якою Кулик Дмитро Валерійович визнаний винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 172-6 КУпАП, і на нього накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 170 (сто сімдесят) гривень – залишити без змін, а його апеляційну скаргу – без задоволення.