Прізвище, ім’я, по батькові: Хартонюк Ігор Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . депутат Прохідської сільської ради Ратнівського району Волинської області

Сфера діяльності: Депутатська діяльність
Категорія посади: депутат місцевої ради
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю
Дата судового рішення: 2013-09-18
Номер судового рішення:

Склад злочину: Хартонюк І.І., будучи депутатом Прохідської сільської ради Ратнівського району Волинської області та згідно із п.п. «Б» п.1 ст.4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, порушив вимоги ч.1 ст.12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», а саме, будучи зобов’язаним до 01 квітня 2013 року подати за місцем основної роботи декларацію про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2012 рік за встановленою формою, у передбачений Законом термін такої декларації за місцем роботи не подав.

Покарання: Постанову судді Ратнівського районного суду від 19 липня 2013 року щодо Хартонюка Ігоря Івановича скасувати і прийняти нову постанову. Визнати Хартонюка Ігоря Івановича винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 170 (сто сімдесят) гривень.