Прізвище, ім’я, по батькові: Куйдич Володимир Анатолійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Бердичівський MB УМВС України. старший слідчий слідчого відділення

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2013-02-11
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання хабара, тобто одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара, будь-якої дії з використанням наданої їй влади, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, та поєднане з вимаганням хабара.

Покарання: На підставі ст.ст. 52 ч. 2, 54 КК України призначити Куйдичу В.А. додаткове покарання у виді позбавлення спеціального звання «майор міліції». На підставі ст. 75 КК України звільнити Куйдича В.А. від відбування основного покарання з випробуванням протягом 3 (трьох) років іспитового строку, якщо він протягом визначеного судом строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки. На підставі п.п. 2, 3, 4 ч. 1 ст. 76 КК України зобов’язати Куйдича В.А. не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання та роботи, періодично з’являтись для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції.Додаткові покарання у виді позбавлення права обіймати атестовані посади в органах внутрішніх справ на строк 2 (два) роки, позбавлення спеціального звання «майор міліції» – підлягають самостійному реальному виконанню.