Прізвище, ім’я, по батькові: Черніговський Леонтій Олександрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ПП «Галант». директор

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення: 2013-01-25
Номер судового рішення:

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем; службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, а також складання й видача свідомо неправильних документів.

Покарання: На підставі ч.1 ст.70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно Черніговському Леонтію Олександровичу визначити до відбування покарання у вигляді позбавлення волі на строк три роки з позбавленням права займати посади, пов'язані зі здійсненням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях будь-яких форм власності на строк два роки. У відповідності зі ст.75 КК України звільнити Черніговського Леонтія Олександровича від відбування основного покарання з випробуванням, випробний термін установити тривалістю два роки. На підставі п.3, п.4 ч.1 ст.76 КК України, зобов'язати Черніговського Леонтія Олександровича бути на реєстрацію в орган кримінально-виконавчої системи й повідомляти їм про зміну місця проживання.