Корупціонер Криворук Віталій Леонідович

Прізвище, ім’я, по батькові: Криворук Віталій Леонідович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: відділення чергової служби військової частини 2260. начальник військового наряду

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-10-14
Номер судового рішення: № 1-34/11

Склад злочину: Незаконне проникнення до житла чи до іншого володіння, вчинено службовою особою, вимога передати чужого майна вчинене за попередньою змовою групою осіб, незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене за попередньою змовою групою осіб та вимагання офіційних документів.

Покарання: За ст. 162 ч.2 КК України два роки позбавлення волі, за ст.189 ч.2 КК України три роки позбавлення волі, за ст.289 ч.2 КК України п'ять років позбавлення волі без конфіскації особистого майна, за ст.357 ч.1 КК України один рік обмеження волі. На підставі ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити покарання 5 років позбавлення волі без конфіскації особистого майна. На підставі ст. 75 КК України засудженого Криворук В.Л. звільнити від відбування покарання з випробовуванням з іспитовим строком на 2 роки.

Залишити відповідь