Корупціонер Крячко Андрій Юрійович

Прізвище, ім’я, по батькові: Крячко Андрій Юрійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Київський слідчий ізолятор у зміну №3.. молодший інспектор 2-ої категорії відділу режиму і охорони

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-10-31
Номер судового рішення:

Склад злочину: Крячко А.Ю. будучи працівником правоохоронного органу, зловживаючи своїм службовим становищем, умисно з корисливих мотивів, використав службове становище всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, а також у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту у місця позбавлення волі особливо небезпечного наркотичного засобу, а також в одержанні хабара, тобто в одержанні службовою особою хабара за виконання в інтересах третьої особи дій з використанням свого службового становища.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання Крячко Андрію Юрійовичу у виді п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих функцій, строком на 3 роки. На підставі ст.75 КК України звільнити Крячко Андрія Юрійовича від покарання з випробуванням строком на 3 роки. Згідно ст.76 КК України зобов’язати Крячко Андрія Юрійовича не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи; періодично з’являтись для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції.

Залишити відповідь