Прізвище, ім’я, по батькові: Крат Микола Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Дубровицька автомобільна школа Товариства сприяння обороні України. директор

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-12-26
Номер судового рішення:

Склад злочину: Внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та одержання службовою особою за виконання того, хто дає хабар будь-яких дій з використанням свого службового становища,вчиненому повторно.

Покарання: На підставі ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточну міру покарання Крату Миколі Володимировичу призначити 5 (п»ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади строком на один рік і два місяці. На підставі ст.75 КК України, засудженого Крата Миколу Володимировича звільнити від відбування призначеного основного покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк 2 (два) роки, з покладенням обов'язків, передбачених ст.76 КК України: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінальну-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання.