Прізвище, ім’я, по батькові: Удод Андрій Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Приютівська селищна рада. спеціаліст-землевпорядник і депутат

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: спеціаліст виконавчого органу сільської, селищної ради
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-12-26
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання в будь-якому вигляді хабара у значному розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабара, будь-якої дії з використанням службового становища службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням хабара.

Покарання: Удода Андрія Миколайовича визнати винним та призначити йому покарання за ч. 3 ст. 368 КК України в виді позбавлення волі на строк 5 (п’ять) років, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій в установах, організаціях та підприємствах усіх форм власності на строк 3 (три) роки та з позбавленням на підставі ст. 54 КК України 15 рангу 7 категорії посадової особи місцевого самоврядування. На підставі ст. ст. 75, 76 КК України звільнити Удода А.М. від відбування призначеного основного покарання, якщо він протягом 3 (трьох) років не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи; повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи або навчання; періодично з’являтись для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи. Апеляційний суд Кіровоградської області ухвалив: вирок Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області від 26 грудня 2012 року відносно Удода Андрія Миколайовича скасувати в частині призначеного покарання. Удода Андрія Миколайовича вважати засудженим за ч.3 ст.368 КК України із застосуванням ст.69 КК України до покарання у виді 3 років позбавлення волі без конфіскації майна, з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських обов'язків в органах державної виконавчої служби строком на 3 роки та із позбавленням на підставі ст.54 КК України 15 рангу 7 категорії посадової особи місцевого самоврядування. В порядку ст.365 КПК України 1960 року виключити із вироку кваліфікуючу ознаку – вимагання хабара. Міру запобіжного заходу Удоду Андрію Миколайовичу змінити з підписки про невиїзд на взяття під варту із залу суду, рахуючи строк відбування покарання з 16 травня 2013 року, зарахувавши у строк покарання період перебування під вартою з 23.03.2012 року по 13.04.2012 року.