Прізвище, ім’я, по батькові: Козовник Юрій Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: військова частина 3005. командир 3 відділення 2 стрілецького взводу 9 стрілецької роти (з охорони спеціального складу)

Сфера діяльності: Військова діяльність
Категорія посади: військова посадова особа Збройних Сил України
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності
Дата судового рішення: 2013-10-10
Номер судового рішення:

Склад злочину: Стаття 172-4. КУпАП. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності

Покарання: Постановою судді Харківського районного суду Харківської області від 22 серпня 2013 року визнано винним у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-4 КУпАП і накладено адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень 00 копійок з конфіскацією отриманого доходу від підприємницької діяльності у розмірі 242 208 (двісті сорок дві тисячі двісті вісім) гривень. Апеляційний суд Харківської області постановив: постанову судді Харківського районного суду Харківської області від 22 серпня 2013 року у відношенні Козовника Юрія Івановича у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-4 КУпАП, змінити. Виключити з постанови судді застосування у відношенні Козовника Юрія Івановича конфіскації 242 208 ( двісті сорока двох тисяч двісті восьми) грн., як отриманого доходу від підприємницької діяльності. В решті постанову судді залишити без змін.