Корупціонер Ковальський Олександр Миколайович

Прізвище, ім’я, по батькові: Ковальський Олександр Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Нижньо-Березівське лісництво Косівського РП “Райагролісу”. майстер лісу

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-08-02
Номер судового рішення:

Склад злочину: Ковальський О.М. працюючи на посаді майстра лісу Нижньо-Березівського лісництва Косівського РП “Райагролісу”, тобто будучи службовою собою, яка виконує адміністративно-господарські та організаційно-розпорядчі обов'язки, зловживаючи своїм службовим становищем, вчинив незаконну рубку дерев на території Нижньо-Березівського лісництва Косівського РП “Райагроліс”.

Покарання: У відповідності до ч. 1 ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим призначити покарання у виді позбавлення волі терміном три роки з позбавленням права обіймати посади пов’язані з адміністративно-господарськими та організаційно-розпорядчими обов'язками терміном два роки та зі штрафом 4250 (чотири тисячі двісті п’ятьдесять) гривень з конфіскацією незаконно здобутого. На підставі ч. 1, 4 ст. 70 КК України шляхом поглинання додаткових покарань та часткового складання основного покарання призначеного за попереднім вироком Косівського районного суду від 03.04.2012 року остаточне покарання призначити у виді чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з адміністративно-господарськими та організаційно-розпорядчими обов'язками терміном два роки та зі штрафом 4250 (чотири тисячі двісті п’ятьдесять) гривень з конфіскацією незаконно здобутого. На підставі ст. 75 КК України звільнити від відбування покарання з випробуванням Ковальського О.М. терміном один рік шість місяців.

Залишити відповідь