Корупціонер Коваленко Алла Петрівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Коваленко Алла Петрівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Київський міський територіальний центр соціального обслуговування Головного управління праці та соціального захисту населення Виконавчого органу Київської міської ради. головний бухгалтер

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю
Дата судового рішення: 2012-08-02
Номер судового рішення:

Склад злочину: Коваленко А.П. будучи обізнаною про вимоги фінансового контролю відповідно до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», а саме щодо необхідності подачі у термін до 1.04.2012 р. декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2011 рік, та маючи реальну можливість подати вказану декларацію у встановлений законом термін, тобто не перебуваючи у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною, не будучи тимчасово непрацездатною, не перебуваючи за межами України або під вартою, станом на 10.04.2012 р. декларацію не подала.

Покарання: Коваленко Аллу Петрівну, 13.10.1962 р.н., визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу, в розмірі 10 (десяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 170 (сто сімдесят) грн. 00 коп.

Залишити відповідь