Корупціонер Головатий Олександр Васильович

Прізвище, ім’я, по батькові: Головатий Олександр Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Санітарно-гігієнічний відділо ДЗ “Оржицька райСЕС”. завідувач

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю
Дата судового рішення: 2012-09-14
Номер судового рішення:

Склад злочину: Завідувач санітарно-гігієнічним відділом Оржицької райСЕС Головатий О.В., будучи обізнаним про вимоги фінансового контролю відповідно до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», а саме щодо необхідності подачі інспектору з кадрів ДЗ “Оржицька райСЕС” декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2011 рік, та маючи реальну можливість подати вказану декларацію у встановлений законом термін, тобто не перебуваючи у відпустці по догляду за дитиною, не будучи непрацездатним, не перебуваючи за межами України або під вартою та інше, тобто без поважних причин станом на 02.08.2012 року декларацію не подав.

Покарання: Головатого Олександра Васильовича визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП та призначити адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі сто сімдесят грн.

Залишити відповідь