Корупціонер Корніюк Юлія Петрівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Корніюк Юлія Петрівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: відділення № 5 ЦФ ПАТ “Кредобанк” у смт. Теофіполь. спеціаліст з операційно-касового обслуговування

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-07-26
Номер судового рішення: 1-84/11

Склад злочину: Заволодіння чужим майном, яке було ввірене особі, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем на суму 53 000 грн та заволодінні чужим майном, яке було ввірене особі, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно на суму 14 354,85 грн.

Покарання: За ч.2 та ч.3 ст 191 КК України та призначити покарання по ч.2 ст 191 КК України – 2 роки позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями строком на 1 рік, по ч.3 ст 191 КК України-3 роки позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями строком на 1 рік 2 місяці. На підставі ч.1 ст 70 КК України остаточне покарання Корніюк Ю.П. шляхом поглинення більш суворим покарання менш суворого призначити 3 роки позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями строком на 1 рік 2 місяці. На підставі ст. 75 КК України засуджену Корніюк Ю.П. від відбування призначеного основного покарання звільнити з призначенням їй іспитового строку 1 рік.

Залишити відповідь