Прізвище, ім’я, по батькові: Конфедрат Іван Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Годівська сільська рада Зборівського району. головний бухгалтер

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: спеціаліст виконавчого органу сільської, селищної ради
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-08-08
Номер судового рішення: 1-58/11

Склад злочину: Конфедрат І. В., працюючи на посаді головного бухгалтера Годівської сільської ради Зборівського району, будучи службовою особою, яка наділена організаційно – розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, умисно, зловживаючи своїм службовим становищем, в порушення вимог п.п.2.4 Постанови Кабінету Міністрів України «Про упорядкування умов оплати праці працівників апарату виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»№268 від 9.03.2006 року, без рішення сесії Годівської сільської ради та розпорядження сільського голови с.Годів, незаконно і безпідставно нараховував та виплачував собі, як головному бухгалтеру Годівської сільської ради та Годівському сільському голові Кухаришину М. С. надбавки до заробітної плати за інтенсивність, тобто здійснив розтрату бюджетних коштів на загальну суму 5226 гривень.

Покарання: За ст.191 ч.3 КК України і призначити йому покарання у виді 3 (трьох) років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади бухгалтера строком на 1 (один) рік. На підставі ст.75 КК України Конфедрат Івана Володимировича звільнити від відбування покарання з випробуванням з встановленням іспитового строку на 1 (один) рік. На підставі ст.76 КК України покласти на Конфедрат Івана Володимировича обов’язки не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти орган кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання або роботи, періодично з’являтися в орган кримінально-виконавчої системи для реєстрації.