Прізвище, ім’я, по батькові: Клименко Микола Вікторович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Стельмахівська сільська рада. сільський голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-04-03
Номер судового рішення:

Склад злочину: Клименко М.В., будучи посадовою особою органів місцевого самоврядування 4 категорії 9 рангу Стельмахівської сільської ради і відповідно особою, уповноваженою на виконання функцій держави, порушив обмеження щодо використання службового становища, спрямовані на попередження корупції, які встановлені для державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, передбачені ч.1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», тобто використовував свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди, за що передбачена відповідальність за ч.2 ст. 172-2 КУпАП.

Покарання: Клименко Миколу Вікторовича визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 172-2 КУпАП і накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 2550 (дві тисячі п’ятсот п’ятдесяти) гривень на користь держави з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру у розмірі 3618,23 грн на користь держави.