Прізвище, ім’я, по батькові: Паламарчук Сергій Тимофійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ТОВ «Скант». директор

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364-1. Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми
Дата судового рішення: 2012-07-06
Номер судового рішення: 1-40/11

Склад злочину: Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання і видача завідомо неправдивих документів та зловживання повноваженнями, тобто умисне з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб, використання всупереч інтересам юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми службовою особою такої юридичної особи своїх повноважень, яке заподіяло тяжкі наслідки охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян.

Покарання: На підставі ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання у вигляді штрафу в розмірі десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати посади пов”язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком 2 (два) роки.