Прізвище, ім’я, по батькові: Кісенко Віктор Олександрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Решетилівське комунальне підприємство «Водоканал». виконуючий обов'язки директора

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-12-27
Номер судового рішення: 1-122/11

Склад злочину: Кісенко В.О. був призначений на період лікарняного Шарлая Л.І. виконуючим обов»язки директора і таким чином бувши службовою особою в обов»язки якої входять повноваження по виконанню організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов»язків, вчинив злочини, а саме службове підроблення та зловживання службовим становищем, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам.

Покарання: За ст. 364 ч.1 КК України на 2 ( два) роки обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов»язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими обов»язками строком на 1 (один) рік 6 ( шість) місяців; за ст. 366 ч.1 КК України на 1 (один) рік 6 ( шість) місяців обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов»язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно- господарськими обов»язками строком на 1(один) рік. На підставі ч.1 ст. 70 КК України остаточне покарання Кісенку В.О. визнати за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у вигляді 2(двох) років обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов»язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими обов»язками строком на 1 (один) рік 6 (шість) місяців. В силу ст. 75 КК України звільнити Кісенка В.О. від відбування покарання з випробуванням з встановленням іспитового строку тривалістю 1 (один) рік.