Корупціонер Кіріна Марія Іванівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Кіріна Марія Іванівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . головний бухгалтер Лебединського районного комунального підприємства «Архітектурно-планувального бюро»

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення: 2013-07-25
Номер судового рішення:

Склад злочину: Кіріна М.І. була наділена відповідними повноваженнями та являлася службовою особою Лебединського районного комунального підприємства «Архітектурно-планувального бюро», засновником якого була Лебединська районна рада Сумської області. Упродовж часу з січня 2007 року до вересня 2010 року, зловживаючи своїм службовим становищем, в приміщенні ПП «Д.А.С.», що розташоване в м. Лебедині вул. Перекоп, 1/1, незаконно заволоділа та обернула на свою користь належні підприємству ЛРКП «АПБ» грошові кошти на суму 25838, 05 грн. та 6816, 65 грн., шляхом безпідставного нараховування собі особисто та зараховування на свій власний картковий рахунок № 4627081747698715 у ПАТ КБ “ПриватБанк” у виді заробітної плати необгрунтованих виплат, не передбачених ні штатним розписом підприємства, ні наказами керівника. Внаслідок протиправних дій головного бухгалтера Кіріної М.І територіальній громаді сіл Лебединського району, в особі комунального підприємства «Архітектурно-планувального бюро» завдано матеріальних збитків на загальну суму 32654.7 грн.

Покарання: Вироком Лебединського районного суду Сумської області від 26 квітня 2013 року засуджена за ч.2 ст. 191 КК України до 2 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з обліком та зберіганням матеріальних цінностей на строк 2 роки.Апеляційний суд Сумської області ухвалив: вирок Лебединського районного суду Сумської області від 26 квітня 2013 року відносно Кіріної Марії Іванівни змінити. На підставі ст. 75 КК України Кіріну М.І. звільнити від відбування призначеного судом основного покарання у виді 2 років 6 місяців позбавлення волі, з випробуванням з іспитовим строком 1 рік. В іншій частині вирок суду залишити без зміни, а апеляційну скаргу прокурора Лебединського району – без задоволення.

Подивіться ще на цих: