Корупціонер Катрич Олександр Іванович

Прізвище, ім’я, по батькові: Катрич Олександр Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Військова частина А4416. заступник начальника приймально-передавального вузла зв’язку по технічної частині

Сфера діяльності: Військова діяльність
Категорія посади: військова посадова особа Збройних Сил України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-07-11
Номер судового рішення: Дані відсутні

Склад злочину: Катріч О.І., будучи військовою службовою особою, заступником начальника приймально-передавального радіовузла з технічної частини та заступник начальника приймально-передавального радіовузла з озброєння військової частини А4416, зловживаючи своїм службовим становищем, в середині вересня 2010 року, діючи умисно, по заздалегідь складеному злочинному плану, з метою реалізації свого умислу, направленому на викрадення з військової частини А4416 дизельного двигуна КамАЗ-740, спільно з невстановленими цивільними особами демонтував з автомобілю Урал-4320, військовий номер 74-12 К6, який перебував на радіополі військового містечка № 387 військової частини А4416, дислокованому за адресою: м. Севастополь, с. Дергачі, дизельний двигун КамАЗ-740 заводський № 724641, який завантажено на невстановлений цивільний автомобіль та вивезено з території в/частини А4416. Викраденим двигуном Катрич О.І. розпорядився на власний розсуд, спричинив військовій частині А4416 збитки на суму 13500 гривен.

Покарання: За ст.410 КК України з застосуванням ст.69 КК України – строком на 4 роки; за ст.424 КК України -строком на 3 роки, позбавити його волі. У відповідності до ст.70 КК України призначити Катричу О.І. покарання за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, у вигляді позбавлення волі строком на 4 (чотири) роки. У відповідності до ст.71 КК України до покарання, призначеного даним вироком приєднати частково невідбуту частину покарання за вироком військового місцевого суду Севастопольського гарнізону від 16 вересня 2009 року, та остаточне покарання Катричу О.І. за сукупністю вироків призначити у вигляді позбавлення волі строком на 4(чотири) роки 2 місяці. Застосувати до Катрича О.І. ст.75 КК України, на підставі якої звільнити його від відбування призначеного покарання, з випробуванням. Встановити засудженому випробувальний термін строком на 3 (три) роки.

Залишити відповідь