Прізвище, ім’я, по батькові: Калашник Юрій Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Добровільська сільська рада Близнюківського району Харківської області. голова.

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-04-03
Номер судового рішення:

Склад злочину: Калашник Ю.М., працюючи сільським головою Добровільської сільської ради Близнюківського району Харківської області, маючи 7 ранг службовця органів місцевого самоврядування, що відноситься до 4 категорії посад службовців органів місцевого самоврядування, в порушення вимог п.1 ч. 1 ст. 6 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції», допустив порушення обмежень щодо використання службового становища з одержанням неправомірної вигоди для себе, а саме: використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості, виніс розпорядження, на підставі якого незаконно отримав премію у розмірі 400 грн.

Покарання: Адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень з конфіскацією в дохід держави незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру у розмірі 400 гривень.