Прізвище, ім’я, по батькові: Іванова Юлія Миколаївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства в м.Києві та Київській області. заступник головного бухгалтера-начальник фінансово-бухгалтерського відділу

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю
Дата судового рішення: 2012-07-31
Номер судового рішення:

Склад злочину: Іванова Ю.М., працюючи на посаді заступника головного бухгалтера-начальника фінансово-бухгалтерського відділу Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства в м.Києві та Київській області, призначеною на цю посаду відповідно до наказу №247/К від 01.11.2011 року, будучи згідно до підпункту «А»пункту 2 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» суб'єктом відповідальності за корупційні правопорушення, на якого покладено обов'язок подачі у строк до 01.04.2012 за місцем роботи (служби) подавати декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за встановленою формою.

Покарання: Визнати винною Іванову Юлію Миколаївну у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 172-6 КУпАП та призначити їй адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі –десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян – 170 грн. на користь держави.