Прізвище, ім’я, по батькові: Гончаренко Олександр Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Вільнянська виправна колонія № 20 в Запорізькій області. Молодший інспектор по озброєнню й спецзасобам відділу охорони

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-06-19
Номер судового рішення:

Склад злочину: Незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також збут особливо небезпечних наркотичних засобів у місця позбавлення волі; зловживання службовим становищем, тобто навмисне, з корисливих мотивів і в інтересах третіх осіб використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органа.

Покарання: На підставі ч.ч.1-3 ст.70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, визначити Гончаренко О.В. остаточне покарання по сукупності злочинів у вигляді 5-ти (п'яти) років позбавлення волі без конфіскації майна, з позбавленням права займати посади, пов'язані із проходженням служби в органах внутрішніх справ, строком на 2 (два) роки, і з позбавленням звання старшого прапорщика внутрішньої служби. На підставі ст.75 КК України, звільнити Гончаренко О.В. від відбування покарання у вигляді позбавлення волі, якщо він протягом випробного терміну не вчинить нового злочину й виконає покладені на нього обов'язки. Випробний термін Гончаренко О.В. установити тривалістю в 2 (два) роки.