Корупціонер Іванчишин Оксана Йосипівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Іванчишин Оксана Йосипівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Львівського обласного центру МСЕ. реєстратор медичний фтизіопульмонологічної МСЕК №2

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-10-19
Номер судового рішення:

Склад злочину: Не будучи наділеною ознаками спеціального суб’єкта, діючи в складі організованої злочинної групи, вчинила пособництво в одержанні службовими особами хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабар, та в інтересах третіх осіб з використанням ними свого службового становища, поєднане з вимаганням хабара та як наслідок призвів в подальшому до заподіння істотної шкоди, та діючи в складі організованої злочинної групи, вчинила пособництво у зловживанні службовим становищем службовими особами, тобто умисне, з корисливих мотивів використання ними свого службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, громадським та державним інтересам.

Покарання: За ч.5 ст.27, ч.3 ст.28, ч.1 ст.364 КК України-один рік шість місяців обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, строком на один рік, за ч.2 ст.27, ч.3 ст.28, ч.2 ст.368 КК України – п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, строком на два роки. На підставі ст.70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно Іванчишин О.Й. визначити покарання п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, строком на два роки. На підставі ст.75 КК України звільнити Іванчишин О.Й. від відбування основного покарання з випробовуванням, встановивши іспитовий строк два роки.

Залишити відповідь