Корупціонер Інгліс Сергій Федорович

Прізвище, ім’я, по батькові: Інгліс Сергій Федорович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території Високопільського району, підпорядковане УДАІ УМВС України в Херсонській області. інспектор

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-04-20
Номер судового рішення:

Склад злочину: діючи з корисливих мотивів, переслідуючи мету незаконного збагачення за попередньою змовою з інспектором групи дорожньо-патрульної служби відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території Високопільського району УДАІ УМВС України в Херсонській області старшим сержантом міліції Кравченко Олексієм Григоровичем, який також є представником влади та службовою особою правоохоронних органів, групою осіб, використовуючи надані їм владні повноваження та своє службове становище працівників ВДАІ, вимагали у Трегубенко Р.О. за повернення йому посвідчення водія, що входило в їх обов’язки, хабар у сумі 500 гривень.

Покарання: Інгліс Сергія Федоровича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (в редакції Закону, що діяв до 01.07.11 року) , і призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк 5 (п’ять) років, з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах на строк 3 (три) роки.

Залишити відповідь