Корупціонер Ільків Ігор Ярославович

Прізвище, ім’я, по батькові: Ільків Ігор Ярославович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області. головний спеціаліст –державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища відділу екологічного контролю біоресурсів та природно-заповідного фонду

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-01-31
Номер судового рішення:

Склад злочину: Ільків І.Я. вчинив умисні дії, які виразились у зловживанні службовим становищем, тобто умисному, в особистих інтересах та інтересах третіх осіб, використанні службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, а також вчинив службове підроблення, тобто будучи службовою особою вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, а також склав та видав завідомо неправдиві документи.

Покарання: На підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Ільківу Ігорю Ярославовичу остаточне покарання у виді обмеження волі на строк два роки з позбавленням права обіймати посади пов’язані із виконанням функцій представника влади та посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності на строк один рік та три місяці. На підставі ст.75 КК України засудженого звільнити від відбування призначеного основного покарання у виді обмеження волі на строк два роки з випробуванням. Іспитовий строк встановити тривалістю один рік. На підставі ст.76 КК України на Ільківа Ігоря Ярославовича покласти обов`язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої систем, повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання та роботи .

Залишити відповідь