Прізвище, ім’я, по батькові: Христюк Василь Вікторович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Південна митниця. Головний інспектор оперативного відділу служби по боротьбі з контрабандою й порушеннями митних правил

Сфера діяльності: Митна служба
Категорія посади: посадова та службова особа митної служби
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-02-14
Номер судового рішення: 1/1519/1037/11

Склад злочину: Христюк В.В., будучи посадовою особою, діючи навмисне, в інтересах дії, що дає хабар за виконання, з використанням службового становища, переслідуючи корисливий мотив, спрямований на одержання хабара, всупереч інтересам служби, перебуваючи в службовому кабінеті № 203, який розташований в адміністративному будинку митного поста «Одеса –вантажної» Південної митниці за адресою м. Одеса, вул. Новомосковська дорога, 23, одержав у якості хабара від заступника директора НП «Броктрейд»Івановій Г.С., кошти в сумі 2700 доларів США ( за курсом НБУ 21492 гривні) за швидке митне оформлення вантажу в контейнерах, без переогляду з повною або частковим вивантаженням умісту контейнера.

Покарання: Визнати Христюка Василя Вікторовича винним у здійсненні злочину, передбачений ч. 1 ст. 368 КК України й призначити йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 750 (сімсот п'ятдесят) не оподатковуваних податком мінімумів доходів громадян, тобто 12750 (дванадцять тисяч сімсот п'ятдесят) гривень, з позбавленням права займати посади в державній службі й пов'язані з організаційно –розпорядчими й адміністративно –господарськими обов'язками на строк 3 (три) року.