Прізвище, ім’я, по батькові: Христенко Сергій Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Територіальне управління державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Харківській області. головний державний інспектор з охорони праці державної інспекції нагляду в агропромисловому комплексі та у соціально-культурній сфері

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2013-02-07
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах третьої особи, будь-якої дії з використанням наданої влади та службового становища, у значному розмірі.

Покарання: Затвердити угоду від 22 січня 2013р., укладену старшим прокурором відділу прокуратури Харківської області Константіновим К.В. і підозрюваним Христенко С.І. Христенко Сергія Івановича визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.368 ч.2 КК України, та призначити узгоджене сторонами покарання за ст. 368 ч.2 КК України у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 17000/ сімнадцять тисяч/ грн. з позбавленням права обіймати посади, пов»язані з виконанням організаційних, розпорядчих та адміністративно – господарських функцій у державних установах строком на 1 / один/ рік.