Прізвище, ім’я, по батькові: Харченко Наталія Григорівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Стаханівська міська рада Луганської області.. Заступник Стахановського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: заступник міського (міста районного значення), сільського, селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-07-22
Номер судового рішення:

Склад злочину: Харченко Н.Г будучи посадовою особою, яка займає відповідальне становище, будучи заступником Стахановського міського голови Луганської області, 11 червня 2011 року, знаходячись в приміщенні, розташованому за адресою: Запорізька обл. м. Бердянськ, вул. Приазовська,124 отримала хабар, поєднаний з вимаганням, за попередньою змовою з директором бази відпочинку «Тюльпан» Мірошниченко О.Ф.

Покарання: Харченко Н.Г. визнати винною у скоєнні злочину, передбаченого ст. 368 ч. 2 КК України (в редакції 2009 р.) і призначити покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно – розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями на строк два роки. Керуючись ст. 75 КК України звільнити Харченко Н.Г. від покарання у вигляді позбавлення волі, якщо вона протягом одного року іспитового строку не вчинять нового злочину.