Прізвище, ім’я, по батькові: Гусєв Олександр Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державна установа «Коротичанське дослідне поле» Національного Наукового Центру “Інститут грунтознавства та агрохімії імені А.Н.Соколовского». в.о. директора.

Сфера діяльності: посадова особа юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету
Категорія посади: посадова особа юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-01-19
Номер судового рішення:

Склад злочину: Розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинена за попередньою змовою групою осіб.

Покарання: Гусєва Олександра Васильовича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.191 КК України, та призначити покарання у вигляді 3 років обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з розпорядженням товарно-матеріальними цінностями на 2 роки. В силу ст.75 КК України Гусєва А.В. звільнити від відбування основного покарання з випробуванням на 2 роки.