Прізвище, ім’я, по батькові: Гура Микола Євгенович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державна інспекції з контролю якості лікарських засобів в м. Києві. головний спеціаліст відділу організації державного контролю дотримання ліцензійних умов оптової та роздрібної торгівлі лікарських засобів

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 369-2. Зловживання впливом
Дата судового рішення: 2012-04-05
Номер судового рішення: 2610/8586/2012

Склад злочину: Одержання хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище, в будь-якому вигляді за виконання в інтересах того, хто дає хабара, будь-якої дії з використанням службового становища, та одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.

Покарання: На підставі ч. 1 ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити покарання Гурі М. Є. у виді п’яти років позбавлення волі із позбавленням права займати посади в органах державної влади та управління строком один рік шість місяців. На підставі ст. 75 Кримінального кодексу України від відбування призначеного основного покарання звільнити, якщо він протягом іспитового строку не вчинить нового злочину й виконає покладені на нього обов'язки, встановивши іспитовий строк два роки. На підставі ст. 54 КК України позбавити Гуру Миколу Євгеновича одинадцятого рангу шостої категорії державного службовця, присвоєного йому відповідно до Закону України «Про державну службу».