Прізвище, ім’я, по батькові: Гудожникова Алла Іванівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: .

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів
Дата судового рішення: 2012-05-14
Номер судового рішення: 1527/1-127/2011

Склад злочину: Гудожникова А.І. своїми навмисними діями вчинила незаконне заволодіння яким-небудь способом паспортом або іншим важливим особистим документом і підробку документа, видаваною установою, що мають право видавати або засвідчувати такі документи права, що надає, з метою використання його підроблювачем або іншою особою, вчинене по попередній змові групою осіб, а також –використання завідомо підробленого документа й пособництво в розтраті чужого майна, шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинене по попередній змові групою осіб.

Покарання: На підставі ст.70 КК України, при призначенні покарання по сукупності злочинів, шляхом часткового додавання призначених покарань, остаточно визначити засудженої Гудожниковой А.І. до відбування покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 (чотири) роки 1 місяць. У порядку ст.ст.75, 76 КК України, звільнити засуджену Гудожникову А.І. від відбування призначеного покарання, з випробуванням строком на 3 (три) роки, за умови не здійснення нею протягом зазначеного строку випробування нового злочину й виконання покладених на неї обов'язків – не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, а також періодично бути на реєстрацію в зазначену інспекцію й повідомляти про зміну місця проживання.