Прізвище, ім’я, по батькові: Панченко Олександр В’ячеславович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Військова частина А2238.. Позаштатний начальник квартирно-експлуатаціної служби.

Сфера діяльності: Військова діяльність
Категорія посади: військова посадова особа Збройних Сил України
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-04-23
Номер судового рішення:

Склад злочину: Панченко О.В., будучи військовою посадовою особою, в обов'язки якої входило збереження територій військових містечок та земельних ділянок, закріплених за військовою частиною, діючи умисно, і корисливих мотивів, всупереч інтересам служби, погодився із пропозицією керівників ТОВ «Лебідь»та МКП «Праця», та у період 2010 –лютого 2012 року використовуючи своє службове становище та пов'язані із цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди (переваг) для себе та інших осіб, неправомірно сприяв господарській діяльності шляхом невжиття заходів, спрямованих на припинення самовільного захоплення земельної ділянки та будівництва споруд на території військового містечка № 121, а також щодо укладення договорів оренди за користування майном суб’єктами господарювання у своїй господарській діяльності і надав їм можливість безоплатно користуватися державним майном, при чому розумів, що таке використання є платним і не вчинив жодних правомірних дїй до підприємців щодо стягнення коштів. Внаслідок таких дій Панченка О.В. у період 2010 – лютого 2012 року службові особи ТОВ «Лебідь»безоплатно використовували захоплену земельну ділянку військового містечка № 121, площею близько 250 кв.м. та побудовану на ній двоповерхову капітальну будівлю, площею близько 330 кв.м. для здійснення комерційної діяльності. Окрім цього, у цей же період службові особи МКП «Праця»також безоплатно використовували у здійсненні господарської діяльності добудований другий поверх, загальною площею близько 50 кв.м. у орендованій будівлі № 19 військового містечка № 121 на орендованому бетонованому майданчику некапітальну будівлю з металопофілю, загальною площею 150 кв.м., чим були суттєво порушені інтереси держави.

Покарання: Панченко Олександра В’ячеславовича піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 1800 (одна тисяча вісімсот) гривень в прибуток держави з конфіскацією незаконно отриманої вигоди матеріального характеру.