Корупціонер Гриценюк Володимир Петрович

Прізвище, ім’я, по батькові: Гриценюк Володимир Петрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: голова Прислуцької виборчої комісії № 17 Полонського району Хмельницької області. –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-07-18
Номер судового рішення: 1-135/11

Склад злочину: Cлужбове підроблення, яке виразилось у складанні і видачі службовою особою завідомо неправдивого офіційного документа, та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Покарання: За ч.1 ст. 366 КК України по 600 грн. штрафу з позбавленням права обіймати посади голови, заступника голови, секретаря виборчих комісій у всіх рівнях виборчого процесу строком на один рік; за ч. 3 ст. 191 КК України із застосуванням ч.1 ст. 69 КК України по 800 грн. штрафу з позбавленням права обіймати посади голови, заступника голови, секретаря виборчих комісій у всіх рівнях виборчого процесу строком на один рік. На підставі ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом частково складання призначених покарань призначити остаточне покарання у вигляді 900 (дев’ятсот) грн. штрафу з позбавленням права обіймати посади голови, заступника голови, секретаря виборчих комісій у всіх рівнях виборчого процесу строком на один рік і шість місяців.

Залишити відповідь