Прізвище, ім’я, по батькові: Головатий Сергій Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Ковельська МДПІ. оперуповноважений відділення викриття злочинів у базових галузях економіки відділу податкової міліції

Сфера діяльності: Податкова служба
Категорія посади: особа рядового складу податкової міліції
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-10-19
Номер судового рішення:

Склад злочину: Головатий Сергій Володимирович своїми умисними діями, що виразились у вимозі передачі чужого майна з погрозою обмеження прав, свобод або законних інтересів потерпілих, за попередньою змовою групою осіб, з використанням свого службового становища, вчинив злочин, передбачений ст. 189 ч. 2 КК України. Також, Головатий Сергій Володимирович своїми умисними діями, які виразилися у зловживанні владою і службовим становищем, вчинені працівником правоохоронного органу, тобто умисному, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах, або в інтересах третіх осіб, використання працівником правоохоронного органу влади і службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та державним інтересам, тим самим вчинив злочин, передбачений ст. 364 ч. 3 КК України.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Головатому Сергію Володимировичу покарання у виді позбавлення волі на строк п’ять років, з позбавленням права обіймати в правоохоронних органах посади, пов'язані з виконанням повноважень представника влади, на строк три роки. На підставі ст. 75 КК України Юхимука О.В. та Куліковського А.П., звільнити від відбування основного покарання, якщо вони протягом іспитового терміну строком три роки, а засуджений Головатий С.В. протягом двох років, не вчинять нового злочину і виконають згідно ст. 76 КК України покладені на їх обов'язки: повідомляти органи кримінально виконавчої інспекції про зміну місця проживання, навчання чи роботи, періодично з'являтись для реєстрації в органи кримінально-виконавчої інспекції. Позбавити спеціального звання: Головатого Сергія Володимировича – «старший лейтенант податкової міліції».