Прізвище, ім’я, по батькові: Ткаченко Руслан Анатолійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: УМВС України на Південній залізниці. начальник сектору БНОН лінійного відділу на станції Гребінка

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-11-07
Номер судового рішення:

Склад злочину: Ткаченко Р.А., вчинив дії, що виразились у придбанні з метою збуту, зберіганні в своєму помешканні з метою збуту канабісу у великому розмірі та неодноразовому збуті за попередньою змовою з Крамаренком Ю.О. наркотичного засобу сторонній особі слід кваліфікувати за ч. 2 ст. 307 КК України як незаконне придбання, зберігання та збут наркотичних засобів у великому розмірі, повторно за попередньою змовою групою осіб та перебуваючи на посаді начальна СБНОН ЛВ на станції Гребінка УМВС України на Південній залізниці, зловживаючи своїм службовим становищем, всупереч інтересам служби, скоїв з корисливих мотивів злочин у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, слід кваліфікувати за ч.3 ст.364 КК України.

Покарання: У відповідності до ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим визначити Ткаченку Руслану Анатолійовичу остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк шість років з конфіскацією всього майна, що є власністю засудженого з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на три роки. Відповідно до ст.54 КК України Ткаченка Руслана Анатолійовича позбавити спеціального звання «капітан міліції».