Корупціонер Ганенко Роман Миколайович

Прізвище, ім’я, по батькові: Ганенко Роман Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Військова частина А 1877 смт. Ярмолинці. начальник фінансово-економічної служби

Сфера діяльності: Військова діяльність
Категорія посади: військова посадова особа Збройних Сил України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-07-21
Номер судового рішення: 1- 836

Склад злочину: Викрадення військового майна військовою службовою особою із зловживанням службовим становищем, вчинене повторно, за ч.2 ст. 368 КК України, як одержання службовою особою, хабара поєднаного з вимаганням, за виконання дій в інтересах того, хто дає хабара з використанням наданої їй влади та службового становища та за ч.1 ст. 366 КК України, як умисні дії, які виразились у службовому підробленні, внесенні службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складанні і видачі завідомо неправдивих офіційних документів.

Покарання: За ч. 2 ст. 368 КК України-5 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з фінансовою діяльністю строком на 2 роки та на підставі ст. 77 КК України без конфіскації майна, за ч. 2 ст. 410 КК України-із застосуванням ст. 69 КК України 4 роки 6 місяців позбавлення волі; за ч. 1 ст. 366 КК України-у виді штрафу-800 грн. Відповідно до ст.70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити його у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з фінансовою діяльністю строком на 2 роки, і на підставі ст. 77 КК України без конфіскації майна. У відповідності до ст.75 КК України звільнити засудженого Ганенка Романа Миколайовича від відбування призначеного основного покарання з іспитовим строком 3 роки, якщо він протягом визначеного судом іспитового строку не вчинить нового злочину.

Залишити відповідь