Прізвище, ім’я, по батькові: Футорянов Андрій Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . Головний державний податковий ревізор-інспектор відділу контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України у Кіровоградській області

Сфера діяльності: Податкова служба
Категорія посади: посадова та службова особа державної податкової служби
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2013-08-29
Номер судового рішення:

Склад злочину: Будучи службовою особою- представникам влади, перебуваючи на службі в державному органі, діючи від імені та за його дорученням і в межах компетенції здійснював функції цього органу, будучи працівником правоохоронного органу, вчинив умисний злочин у сфері службової діяльності, одержання службовою особою хабара за не виконання в інтересах того, хто дає хабара дій з використанням наданої їй влади та службового становища, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням хабара.

Покарання: Вирок Ленінського районного суду м. Кіровограда від 4 червня 2013 року щодо Футорянова Андрія Миколайовича в частині призначення покарання, скасувати. Призначити Футорянову Андрію Миколайовичу покарання за ч. 2 ст. 368 КК України (в редакції 2001 року) у виді позбавлення волі на строк 5 років, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в правоохоронних органах строком на 3 роки. На підставі ст. 54 КК України Футорянова А.М. позбавити спеціального звання – інспектор податкової служби 1 рангу, присвоєного наказом голови ДПА у Кіровоградській області № 377-о від 01.11.2006 року. На підставі ст. 75 КК України Футорянова Андрія Миколайовича звільнити від відбуття призначеного основного покарання у виді позбавлення волі, якщо він протягом іспитового строку – 3 (три) роки не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки, передбачені ст. 76 КК України, а саме: – періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання та роботи; не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції. Додаткові покарання у виді позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в правоохоронних органах строком на 3 роки і позбавлення спеціального звання – інспектор податкової служби 1 рангу, присвоєного наказом голови ДПА у Кіровоградській області № 377-о від 01.11.2006 року підлягають реальному виконанню. У решті вирок Ленінського районного суду м. Кіровограда від 04 червня 2013 року залишити без зміни.