Прізвище, ім’я, по батькові: Фандій Євгеній Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: 19-та Самостійна державна пожежна частина Бабушкінського району м. Дніпропетровська. заступник начальник, начальник служби з питань наглядово-профілактичної діяльності.

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-11-30
Номер судового рішення: 1-480/11

Склад злочину: Одержанні хабара у вигляді наявних коштів за виконання в інтересах третьої особи дій по поновленню експлуатації нежитлового приміщення з використанням наданої йому влади головного державного інспектора по нагляду в сфері пожежної безпеки

Покарання: Фандія Євгенія Володимировича визнати винним у вчиненні злочину по ч. 2 ст. 368 КК України, у діючій до 01.07.2011 редакції, призначивши йому основне покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі, від відбування яких згідно зі ст. 75 КК України звільнити за умовою, що він протягом трьох років випробного терміну не вчинить нового злочину. Зобов'язати Фандія Євгенія Володимировича у відповідності зі ст. 76 КК України бути на реєстрацію в органі кримінально-виконавчої системи й повідомляти про зміну місця проживання. Фандію Євгенію Володимировичу у відповідності зі ст. 77 КК України призначити до реального відбування додаткове покарання у вигляді позбавлення права займати на державній службі посади керівників і їх заступників з першої по шосту категорію й прирівняні до них посади, що дорівнює посаді, що заміщаються середнім, старшим і вищим начальницьким складом органів і підрозділів цивільного захисту, строком на три роки.