Прізвище, ім’я, по батькові: Деркач Діна Андріївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Селянське (фермерське) господарство «Деркач В.В.». голова.

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-06-07
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми з метою одержання неправомірної вигоди для себе, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам та службове підроблення, тобто внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та складанні завідомо неправдивих документів

Покарання: Відповідно до вимог ст. 70 ч.1 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим призначити Деркач Д.А. покарання у виді позбавлення волі на строк –3 (три) роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків на строк –2 (два) роки. Згідно ст. 75 КК України звільнити засуджену Деркач Д.А. від відбування призначеного основного покарання з випробуванням на іспитовий строк –1 (один) рік.