Прізвище, ім’я, по батькові: Бовдуй Сергій Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ЖКГ ТУ Держгірпромнагляд. Виконуючий обов'язки начальника відділу по нагляду в газовому, хімічному комплексах і

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-12-25
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання хабара в значному розмірі посадовою особою, що займає відповідальне положення, за виконання в інтересах, що дає хабар, якої-небудь дії з використанням наданої влади й посадового положення.

Покарання: Бовдуя Сергія Миколайовича визнати винним і призначити йому покарання по ч.3 ст.368 КК України у вигляді 5 років позбавлення волі й позбавленням права займати посади державного службовця строком на 2 роки. Згідно зі ст.75 КК України звільнити Бовдуя Сергія Миколайовича від покарання у вигляді позбавлення волі з випробним терміном на 3 роки, поклавши відповідно до п.п 2, 3 ст. 76 КК України на нього обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органа кримінально-виконавчої системи, повідомляти орган кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання. У відповідності зі ст. 54 КК України позбавити Бовдуя Сергія Миколайовича 11 рангу 6 категорії державного службовця.