Корупціонер Борисенко Інна Ігорівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Борисенко Інна Ігорівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ВАТ «Державний ощадний банк України». завідувач територіально відокремленого безбалансового відділення № 10018/031 філії – Сумського обласного управління

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-01-17
Номер судового рішення: 1-162/11

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно та підробка документів на переказ та інших засобів доступу до банківських рахунків, вчинена повторно.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточне призначити до відбування 3 (три) роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими обов'язками на підприємствах, в установах і організаціях всіх форм власності, строком на 2 (два) роки. На підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнити її від відбування основного покарання з випробуванням, з іспитовим строком 2 (два) роки, поклавши обов’язки : не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання або роботи; періодично з'являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію. Додаткове покарання у виді позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими обов'язками на підприємствах, в установах і організаціях всіх форм власності, виконувати реально.

Залишити відповідь