Прізвище, ім’я, по батькові: Боряк Віталій Олександрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Краснознаменська сільська рада. сільський голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-01-17
Номер судового рішення: 1603/63/2012

Склад злочину: Боряк В.О., перебуваючи на посаді Краснознаменського сільського голови, тобто будучи головною посадовою особою територіальної громади села Краснознаменка, являючись суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, згідно п.1 ч.1 Закону «Про засади запобігання та протидії корупції», діючи умисно, використавши свої службові повноваження отримав від приватного підприємця Лободи С.В. готівкою грошові кошти в сумі 4300 гривень, як спонсорську допомогу для сільської ради, які привласнив при цьому використовуючи свої службові повноваження не передав їх до бухгалтерії сільської ради для облікування у встановленому законодавством порядку, порушивши цим, встановлені статтею 17 Закону обмеження щодо заборони органам державної влади та органам місцевого самоврядування одержувати від фізичних, юридичних осіб безоплатно послуги та майно.

Покарання: Адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 2550 (дві тисячі п’ятсот п’ятдесят) гривень, без конфіскації незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру.